Co je u nás nového.

Přijďte si vybrat řezané nebo tu správnou růži pro svoji zahrádku. Nabízíme stromkové, převislé, mnohokvěté, velkokvěté a nebo třeba pnoucí ....

Primulky jsou poslové jara a jejich krása nám přináší radost a naději na nový začátek. Tyto nezaměnitelné květiny jsou symbolem obnovy a obnovy života. Primulky jsou také tradičním darem pro svátky jara a velikonoce. Jejich jemné okvětní lístky a pastelové barvy jsou velmi oblíbené a krásně ozdobí váš domov.

Bramboříky

24.11.2023

Na naší prodejně najdete naše nádherné bramboříky, které jsme pro Vás vypěstovali v našich sklenících. Přijďte si vybrat.

Vánoční hvězda, také nazývaná poinsetie, je oblíbenou rostlinou, kterou tradičně využíváme k vánoční výzdobě. Její charakteristické červené listy připomínají hvězdu a symbolizují lásku a radost. Původně rostla v Mexiku, kde se uctívala jako posvátná rostlina a využívala se v tradiční medicíně. V současné době se poinsetie pěstuje po celém světě a...

Již tuto sobotu se u nás v Zahradním centru dozvíte jak správně pečovat o trávník. Nebude chybět ta správná podzimní atmosféra, spousta inspirace na podzimní dekorace pro váš dům i zahradu. V naší kavárně se můžete občerstvit, káva, zákusky a dobré jídlo a pití budou pro vás připraveny.

Každou hodinu od 9 - 16 hodin budou probíhat prohlídky pěstebních skleníků. V naší kavárně bude připraveno bohaté občerstvení a nebudou chybět ani zabíjačkové dobroty. Můžete se těšit i na degustaci vína.

Plánujete svatbu a přáli byste si ty nejkrásnější květiny? Jsme připraveni splnit vám jakékoliv přání na váš nejdůležitější den v životě. Kytice pro nevěstu, výzdoby pro ženicha, kytice pro maminky i družičky, dekorace svatebních stolů, výzdoby na svatební brány a oblouky. Rádi vám zhotovíme svatební výzdobu dle vašeho přání. Naše zkušené...

Od 21.4. do 24. 4. nás najdete na výstavišti Flora Olomouc 2022. Florcenter bude mít na Výstavišti Flora Olomouc a.s. velký stánek, navíc od našich zahradníků budete moci v sobotu a v neděli vždy v 10:30 a ve 14:30 na venkovním pódiu Samba naproti Sbírkovým skleníkům čerpat inspiraci pro osazování truhlíků.