Co je u nás nového.

Dýňobraní

05.10.2021

16.10.2021 od 14,00 hodin se můžete těšit na Dýňobraní. Užijete si spoustu zábavy pro celou rodinu, dlabání dýní, atrakce pro děti. Připraveno bude dobré jídlo a pití. Těšíme se na Vaši návštěvu. Florcenter Olomouc

Svatby jsou po krátké pauze opět v plném proudu a my Vám s nimi rádi pomůžeme. Řekněte si své "ANO" se svatební kyticí nebo i celou květinovou výzdobou z rukou našich zkušených floristů. Rozkvetlá svatba se zahradním centrem Florcenter

Tradičně se den matek slaví druhou květnovou neděli. V tento den dávají děti svým matkám květiny nebo drobné dárky.

Jaro ťuká na dveře a s ním i výsadba truhlíků....Jako každý rok i letos je tady OSAZOVÁNÍ TRUHLÍKŮ pro zákazníky. Naše práce vše rozkvetlá okna a terasy Více informací obdržíte na prodejně, naše zahradnice Vám rády poradí.

Udělejte radost na MDŽ všem ženám, na kterých Vám záleží, například krásnou květinou, kterou vykouzlíte doma jistě krásné překvapení. Velký výběr řezaných květin, flower boxů a drobných dárků najdete na našem zahradním centru.

I když je ještě leden, tak se nezadržitelně blíží doba výsadby. Už nyní máme v zahradním centru Florcenter široký výběr semen mnoha druhů zeleniny, květin i spoustu dalšího. Připravte se s námi na novou sezónu.

Svatomartinské oslavy, které dnes v České republice symbolizuje první košt mladého vína a vůně husí pečínky, jsou spjaty s jedním z nejznámějších a nejuctívanějších světců Evropy sv. Martinem, jehož jméno nesou stovky kostelů, klášterů a míst po celém světě.