Vyhledávání

Prodejní doba:

zahradního centra :

ČERVEN :

Po - Pá     7 - 18 hodin

So            7 - 16 hodin

Ne            zavřeno

velkoobchod : (řezané květiny ....)

Po - Pá   7  - 16 hodin

So          7 -  9 hodin

Naše sesterská firma :

BBCOM s.r.o. Letohrad

bbcom.cz/sortiment/hobby-substraty-florcom

BBCOM.cz

Sphere
CARTE

Kariera

Zahradnické centrum Florcenter Olomouc příjme zaměstnance na pozici

Zahradnice / Floristka - Zahradník / Florista

Koho hledáme :

Nového týmového kolegu nebo kolegyni , kteří rádi komunikují s lidmi a mají zkušenosti nebo se zajímají o  rostliny a práci s tím spojenou.

Kdo jsme :

Zahradní centrum Florcenter Olomouc. Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží . Našim cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce u nás bavila a přinášela radost.

Co vás čeká :

- práce v týmu

- komunikace se zákazníky a práce na pokladně

- příjem objednávek a jejich vyřízení

- odpovědnost za svěřený sortiment

- práce s rostlinami

- pracovní doba (krátký a dlouhý týden )

Co vám nabídneme :

- dlouhodobou spolupráci  v zázemí stabilní firmy

- férové pracovní podmínky

- firemní benefity

- možnost profesního růstu

- motivující finanční ohodnocení

V případě zájmu zašlete životopis na: Lukas. Posmura @ florcenter.cz

Do předmětu emailu uveďte  zahradník / florista.

Skladník / Řidič

Nového týmového kolegu, kteří rádi komunikují s lidmi a mají zkušenosti s příjmem zboží a práci s tím spojenou.

Kdo jsme :

Zahradní centrum Florcenter Olomouc. Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Našim cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce u nás bavila a přinášela radost.

- příjem, naskladnění a vyskladnění zboží

- příprava a výdej objednávek

- odpovědnost za skladové hospodářství

- komunikace se zákazníkem

- další práce spojené s provozem

Co požadujeme :

- spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

- schopnost organizace práce

- práce na PC

- práce s vz. vozíkem

- dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní firmy

V případě zájmu zašlete životopis na Lukas.posmura@florcenter.cz

Do předmětu emailu uveďte Skladník,Řidič

Řidič

Kdo jsme :

- rozvoz zboží k zákazníkům nákladním automobilem do 3,5t

- komunikace se zákazníkem, plánování rozvozů

- doprava zboží

- příprava zboží, kompletování objednávek

- práce se zbožím příprava prodejny pro prodej, práce v zázemí

- další manuální práce

- znalost regionů

- řidičské oprávnění sk.B

Do předmětu emailu uveďte Řdič.

Topič - údržbář

Požadujeme -  řidický průkaz skupiny B.

Nabízíme:  trvalý pracovní poměr na plný úvazek

                zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravenky , zaměstnanecká sleva v našem zahradním centru

                pravidelnou pracovní dobu

V případě potřeby zájemce zaučíme.

Nástup možný ihned.

Více informací na tel.čísle 774 444 550.